Vetura me targa diplomatike aksidentohet në Tiranë, dyshohet për viktima

Një aksident i rëndë ka ndodhur në këtë mbrëmje në Sauk të Tiranës.

Siç raporton Ora News, një automjet me targa diplomatike CD, është përplasur në zonën që njihet si rrethrrotullimi i TEG-ut, përcjell Klankosova.tv

Dyshohet se si pasojë e këtij aksidenti mund të ketë edhe viktima.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.