Leonora Jakupi përkujton babain, ra dëshmor 25 vjet më parë

Këngëtarja Leonora Jakupi, e ka përkujtuar babain e saj.

Ai ra dëshmor i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës 25 vjet më parë gjatë luftës së fundit në Kosovë.

“25 vite pa ty babi”, ka shkruar ajo në Instastory.

Këngëtarja pos jetës profesionale komentohet shpesh edhe për jetën e saj private.

Ajo shpesh ka rrëfyer se ka pasur një lidhje të veçantë emocionale me babain e saj.

Interpretuesja e këngës “A vritet pafajësia?” në mënyra të ndryshme mban gjallë kujtimin e tij.

Leonora Jakupi babai

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.