Bebe Rexha drejt ndarjes me të dashurin?

Këngëtarja Bebe Rexha ka postuar në Instagram një mesazh që ka marrë duke u kritikuar se ka shtuar 35 kilogramë.

Mesazhi duket se është nga i dashuri i saj, kinematografi Keyan Safyari, transmeton Klankosova.tv.

33-vjeçarja, e cila së fundmi u ngjit në top lista me këngën e saj “I’m Good (Blue)” me David Guetta, postoi një pamje të mesazhit në storie në Instagram të dielën.

Mesazhi i gjatë, i cili fillimisht u zbulua nga Pop Crave, shpjegoi se dërguesi dëshironte të ishte “i sinqertë” me Rexhën për peshën e saj.

“Unë gjithmonë kam thënë se do të jem i sinqertë me ty dhe fytyra jote po ndryshonte, kështu që të thashë se ishte … kjo ishte biseda që po bënim dhe ju pyetët”, thuhej në mesazh.

Mesazhi vazhdoi duke thënë: “A duhet të pretendoj se nuk ndodhi dhe se është në rregull? Hajde, unë shtoj 3 kilogramë dhe ju më quani topolakë dhe të shëndoshë. Nuk do të thotë që nuk më do?.

“Nëse po përpiqesh të gjesh arsye për t’u ndarë, kjo ka kuptim”, vazhdoi dërguesi, që mendohet të jetë i dashuri i saj.

“Nëse je i pakënaqur me mua / veten / me jetën dhe nuk sheh të ardhme me ne, atëherë kjo është në rregull dhe kjo është arsyeja. Mos përdorni diçka të tillë për të shfaqur zemërimin ose ankthin tuaj ose çdo pasiguri që mund të keni”.

“Ti e di se unë të kam parë gjithmonë të bukur dhe të kam dashur pa marrë pavarësisht se çka”.

Kjo vjen vetëm disa javë pasi Rexha ishte në titujt kryesorë kur një fans i hodhi një telefon në fytyrë gjatë një koncerti, gjë që e la të kishte nevojë për qepje pas incidentit.