Diona Fona dhe Lumi B e sjellin këngën “Bounce” (VIDEO)

Skenës së muzikës kosovare iu shtua edhe një projekt i ri muzikor.

Bëhet fjalë për këngën “Bounce” që është bashkëpunim mes Diona Fonës dhe Lumit B.

Melodia dhe teksti janë përgatitur nga Diona Fona, Lumi B dhe Rron Kai. Realizimi i muzikës dhe produksionit është nga Marco Tolo dhe Deard Sylejmani./Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

The post Diona Fona dhe Lumi B e sjellin këngën “Bounce” (VIDEO) appeared first on Klan Kosova.