Dhurata Dora vjen me këngën “Pa Mu” (VIDEO)

Këngëtarja mjaft e pëlqyer Dhurata Dora, e ka sjell këngën më të re.

“Pa Mu” titullohet projekti i saj më i ri.

Kënga është goxha ritmike, e përshtatshme për sezonin veror.

Dëgjojeni këngën më të re të Dorës.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

 

The post Dhurata Dora vjen me këngën “Pa Mu” (VIDEO) appeared first on Klan Kosova.