Osbourne do t’i nënshtrohet operacionit

Ozzy Osbourne ka zbuluar që do t’u nënshtrohet operacioneve pas lëndimeve që i ka pësuar në aksidentet e kaluara.

Ylli britanik, ish-frontmen në Black Sabbath, ishte lënduar më 2019 kur ishte rrëzuar.

Ndërkaq, katër vjet më pas ai u lëndua pas një aksidenti me biçikletë.

Për më tepër, ai është diagnostikuar me Sëmundjen e Parkinsonit më 2020.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.