John Legend dhe Chrissy Teigen shkëlqejnë për turneun botëror të Beyonce

Dyshja, John Legend dhe Chrissy Teigen morën pjesë në shfaqjen e Beyonce në Vancouver, Kanada.

Teigen ishte veshur një bluzë pa mëngë të qëndisura me perla argjendi, me pantallona me pupla me bel të lartë dhe një palë vathë me rrathë argjendi.

Duke iu përshtatur gruas së tij, Legend veshi një xhaketë bomber të argjendtë Dior me një bluzë të bardhë, pantallona të ngjashme dhe atlete të bardha.

 

 

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.