Çfarë deshi të thotë Arbenita me postimin e fundit? (FOTO)

Drama mes Feros dhe Arbenitës po vazhdon në distancë, pas shkëputjes definitive që erdhi nën akuzat e dhunës familjare e kallëzimit në polici.

Së fundmi, Fero deklaroi se i ka ndarë përfundimisht rrugët me të.

Ndërkaq, Arbenita ka publikuar një meme që fokuson djemtë ballkanas 25 vjeçar të papunë, që mbahen nga nëna.

“Çka të them më tepër?”, është shprehur ajo.

arbenita

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.