Ledri dhe Sara e caktojnë datën e dasmës?

Një nga lajmet më të komentuara të javës ishte ai i dasmës së Sarës dhe Ledrit.

Gjithçka buroi nga një shkrepje e Sarës nga atelieja e Drenusha Xharrës.

Cila ishte e vërteta e fotos? A po vjen një dasëm? Kuptojeni përmes videos në vazhdim.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.