Teknologji

Bie nga sistemi rrjeti social Instagram

0
Të njëjtët kanë shkruar në Twitter se nuk po arrijnë...

Parashikimet “e frikshme” nga Bill Gates, 27 vjet më parë – nga Google Maps,...

0
Para shfaqjes së internetit dhe kompjuterëve portativë, ishte e vështirë...

Instagram vjen me dy risi që do t’iu pëlqejnë shumë

0
“Following” ju tregon postimet nga njerëzit që ndiqni në rend...

Kujdes, një mesazh mashtrimi së bashku me një link po përhapet në Messenger

0
Pikërisht përmes Messenger, që lidhet direkt me rrjetin social Facebook...

Instagram vjen edhe me një përditësim, ja si mund t’i ktheni mesazhet tash e...

0
Opsioni i ri më i dobishëm është një përgjigje e...

YouTube ‘godet’ prapë RusinëRusia është duke u ballafaquar me sanskione të shumta të cilat...

0
YouTube ka vendosur që ta bllokojë aksesin në mediat ruse RT dhe Sputnik në të gjithë Evropën, raporton The Spectator Index. Rusia përveç kësaj, është...

Bitcoini ka shënuar rritje që nga pushtimi i Ukrainës

0
Bitcoin është rritur që nga pushtimi i Ukrainës nga Rusia, i mbështetur nga njerëzit në ato vende, që kërkojnë të ruajnë dhe lëvizin para...

Videot e TikTok bëhen 10 minutëshe

0
Duke filluar nga dita e sotme TikTok tha se përdoruesit mund të ngarkojnë video deri në 10 minuta. Ky ndryshim po testohej prej disa...

Të fundit

Ndahet nga jeta anëtarja e LDK-së

Sot ka ndërruar jetë, anëtarja e Kryesisë të Forumit...

Ghetto Geasy në mes të Tetovës: A ka Bilall k’tu?! (Video

Repisti i njohur kosovar Getoar Selimi i njohur si...

Albin Kurti sot feston ditëlindjen

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti, sot e feston ditëlindjen...

Hoti: Kosova në NATO dhe BE me procedura të pëshpejtuara

Ish-kryeministri, Avdullah Hoti i është bashkuar thirrjes publike që...

Sa të dobishëm janë dronët e prodhimit turk që luftojnë në Ukrainë?

Disa video urimi kanë qarkulluar në kanalet e mediave...