Contact us

Physical Address: Main Street, Oklahoma, US.
Postal Code: 0682-04
Telephone Number: 555-23425-25464
Email Address: tudorheimlitz@amberlight.com

Connect via Social Media

Explore posts by Tudor Heimlitz

Big Bang, Gjiko dhe Buta lansojnë albumin

Big Bang, Gjiko dhe Buta kanë lansuar albumin e...

Kurti për SHBA: Mund të kemi dallime në elemente taktike të operacioneve që zhvillojmë

Kryeministri i vendit, Albin Kurti, ka thënë se është...

Reali dhe Atletico Madridi e mbyllin sezonin me barazim – Telegrafi

Real Madridi e ka mbyllur sezonin 2022/23 me barazim...

Kthesë në ekonominë turke – Klan Macedonia

Premton të përmirësojë ekonominë dhe të ulë inflacionin e...

Kurti thotë se dhunën në veri e shkaktuan grupet fashiste, pjesë e listës së pagave të Serbisë

Kryeministri Albin Kurti, ka thënë sot se përshkallëzimi në...

Shqipëria vizitohet për herë të parë nga një president i Estonisë

Me ftesë të presidentit të Shqipërisë Bajram Begaj, presidenti...

Çka po sjell së shpejti Xhensila Myrtezaj? (FOTO)

Pas këngës së fundit me Klajdi Harunin, Xhensila Myrtezaj...

Guardiola dhe lojtarët e Man Cityt e ndjejnë presionin para finales me Interin – Telegrafi

Ekziston një gjë shumë e rëndësishme që Interi mund...